Zaujala vás naše řešení?

Pokud vás některé z našich řešení zaujalo, případně máte doplňující otázky, neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme vám jakmile to bude možné. 

Kontaktní formulář

Hliníková okna

Hliníková okna jsou lehká, tvarově stabilní a velmi stálá. Pro své vynikající statické vlastnosti, atraktivní a moderní vzhled a snadnou údržbu patří mezi velmi oblíbená řešení.

Starstar_przezroczyste_jpg

Tříkomorový profil s přerušeným tepelným mostem. Systém určen pro exteriérovou zástavbu. Stavební hloubka okenních rámů je 90 mm, tloušťka zasklení se pohybuje od 23 mm do 81 mm.

Moderní elegantní design finálního výrobku se špičkovými tepelně-izolačními vlastnostmi

Uf v rozmezí 0,6-1,23 W/m2K.

Použití: pevné, prosklené stěny, okna

superial_jpgSuperial

Tříkomorový profil s přerušeným tepelným mostem. Systém určen pro exteriérovou zástavbu. Stavební hloubka okenních rámů je 75 mm, tloušťka zasklení se pohybuje od 14 mm do 61 mm.

Tento systém splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků zejména pro své teplené a akustické vlastnosti

Použití: pevné, prosklené stěny, okna

ipImperial

Tříkomorový profil s přerušeným tepelným mostem. Systém určen pro exteriérovou zástavbu. Stavební hloubka okenních rámů je 65 mm, tloušťka zasklení se pohybuje od 4 mm do 51 mm.

Universálnost využití tohoto systému je dána jeho vhodnými parametry.

Použití: pevné, prosklené stěny, okna

el1Ecoline

Je profil bez přerušeného tepelného mostu. Systém je určen pro interiérovou zástavbu. Stavební hloubka okenních rámů je 51 mm, tloušťka zasklení se pohybuje od 3 mm do 38 mm.

Econoline je možno použít na různé druhy dělících příček, okna.

Použití: pevné, prosklené stěny, okna v interiéru